Суббота, 20.04.2024, 12:48

Главная » Статьи » U-21

"Карпати" (дубль) - "Зоря" (дубль) - 3:3
"Карпати" (дубль) - "Зоря" (дубль) - 3:3 (1:2)

Голи: Еду, 36, Петрівський, 71, Сікорський, 90+3 (авт.) - Костюк, 8, Бровкін, 38, Ільїн, 71
Попередження: Гурський, 31, Химич, 83 – Огиря, 65, Голоперов, 87, Костюк, 76

«Карпати» (дубль): Налєпа (Новак, 46), Сагайдак (Химич, 67), Гурський, Петрівський, Родевич, Ткачук (Бідловський, 44), Мартинюк, Худоб’як, Голодюк, Еду (Сворак, 46), Іванов (Омельченко, 59)
Тренер Роман Толочко

«Зоря» (дубль): Пацюк, Романець, Буньєвчевіч, Огиря, Головченко, Милютин (Янченко, 81), Голоперов, Ільїн, Сікорський, Бровкін (Леонов, 42), Костюк
Тренер Володимир Микитин

Дебют Микитина зіпсував власний гравець

Дублери «Карпат» та «Зорі» продемонстрували зубастість атаки і беззубість захисту. Усі шість голів були забиті після помилок оборонців.

Почалося усе з голу у ворота Налєпи – після розіграшу кутового центральні захисники «Карпат» спокійно спостерігали як Костюк від них відривається і спокійно б’є у дальній кут головою. У відповідь захисники «Зорі» проспали Еду (на фото), який помітно додав у порівнянні з першим матчем за дубль. Після передачі Ігоря Худоб’яка, який не зможе зіграти завтра через перебір карток, бразилець головою підрізав м’яча у нижній кут Пацюка.

Але довго радіти карпатівцям не довелося. Андрій Гурський, який підключився до атаки команди, практично подарував м’яча супернику, а той довгим пасом кинув у прорив Бровкіна, який спокійно втік від двох наших беків і пробив повз Налєпу. За рахунку 1:2 команди пішли відпочивати.

«Карпати» вже з перших хвилин другого тайму затисли «Зорю» у штрафному і після подачі кутового Петрівський перестрибнув луганчан і головою пробив у притул до штанги. Щастя знову виявилося короткочасним – за кілька секунд «Зоря» розвела м’яча у центрі поля і знову вийшла вперед: захисник не допрацював до кінця зі своїм опонентом, який віддав точну передачу у центр штрафного на Ільїна, якому не залишалося нічого іншого як пробити у незахищені ворота. Час відігратися ще був, але м’яч валився з ніг нападників, а Худоб’яку бракувало фарту. Одного разу Ігор пробив у стійку, а пізніше його удар головою з шести метрів пройшовся над поперечкою. Врешті, на останній доданій хвилині карпатівці подали кутовий і Сікорський під пресом суперника зрізав м’яча у власні ворота. Таким чином Володимир Микитин, який провів свій дебютний матч у якості тренера дублю «Зорі», втратив два очки «завдяки» своєму ж футболісту. Детальніше про подробиці матчу та кумедні витівки арбітра читайте у понеділковому номері тижневика «Карпати».