Четверг, 25.04.2024, 02:40

Главная » Статьи » Чорно-Білі

Зоря - Карпати 5:1 (03.03.2012) Прем’єр-ліга. Тур 21
Цей день у Луганську чекали майже рік. Останній матч на стадіоні Авангард відбувся ще 5 березня 2011 року, після чого команда була вимушена грати у чужих стінах, без такої необхідної для неї підтримки. І ось, цей день настав! У підготовці стадіону до матчу брали участь практично всі: від спортивних шкіл до небайдужих уболівальників.

Спеціально до матчу фанатами було підготовлено 400 невеличких прапорців у клубних кольорах та баннер "Борітеся – поборете!”, який мав налаштувати футболістів на бойовий лад, і, як виявилось, сили не були витрачені марно. Байдужих на полі дійсно не було, про що і свідчили цифри на табло після фінального свистка. З самого початку фанати несамовито гнали команду вперед. Перерв між зарядами практично не було. Після переклички з гостями міста, підіймається баннер "Схід і Захід разом”.

У другому ж таймі емоціі били за край. Коли рахунок стає 4:0, частина сектору - по торсу, що тільки сприяє покращенню звуку та взагалі настрою на трибуні. Після матчу команда у повному складі підійшла до сектору, дякуючи за підтримку, та отримавши добру порцію оплисків на свою честь. Тріумфальне повернення ще надовго буде у пам`яті усіх тих, хто у морозну погоду таки прийшов на стадіон. Щодо гостей, то їх було близько сотні. Запам`ятались добрим звуком та солідною баннерною лінією. Після гри футболісти зелено-білих були змушені вибачитись перед своїми уболівальниками за таку ганебну поразку...