Вторник, 04.08.2020, 01:59
Меню сайта

Категории каталога
Заря Луганск
U-21
Другие
ДЮФШ
Заря-2
Чорно-Білі
Ветераны
U-19
Сообщения от администрации
Прогнозы

Главная » Статьи » Другие

Президент Украины активизирует контроль!

Виктор Янукович призывает к активизации обеспечения порядка и безопасности во время проведения массовых спортивных мероприятий. Поручение опубликовано на официальном сайте Главы Государства. 

Далее, на языке оригинала, приводим вам поручение Президента Украины. 

Доручення Президента України

Щодо забезпечення громадського порядку і громадської безпеки під час проведення масових спортивних заходів

З метою активізації роботи із забезпечення громадського порядку і громадської безпеки під час проведення на території України масових спортивних заходів, запобігання проявам насильства та неналежної поведінки вболівальників:

- М.АЗАРОВУ

1. Забезпечити розроблення та внесення в установленому порядку пропозицій щодо приведення законодавства України з питань забезпечення громадського порядку і громадської безпеки під час підготовки та проведення масових спортивних заходів у відповідність із загальновизнаними міжнародними стандартами.

Р.САФІУЛЛІНУ


2. Забезпечити проведення за участю громадських об'єднань системної інформаційно-роз'яснювальної роботи з уболівальниками, волонтерами з питань додержання глядачами правил поведінки на території спортивних споруд, інших вимог щодо забезпечення громадського порядку і громадської безпеки під час підготовки та проведення масових спортивних заходів.

Р.САФІУЛЛІНУ
Д.ТАБАЧНИКУ


3. Ужити заходів щодо посилення виховної роботи серед молоді стосовно формування громадянської культури, підвищення рівня толерантності та запобігання проявам насильства у спорті.

А.МОГИЛЬОВУ, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

4. Забезпечувати контроль за додержанням громадського порядку під час підготовки та проведення масових спортивних заходів, здійснення у взаємодії з органами місцевого самоврядування, організаторами масових спортивних заходів роботи щодо забезпечення безпеки глядачів, учасників спортивних змагань, представників спортивних клубів, арбітрів, делегатів міжнародних організацій.

В.ПШОНЦІ

5. Пропоную надати правову оцінку діям окремих уболівальників під час футбольного матчу кваліфікаційного турніру до чемпіонату світу 2014 року з футболу між національними збірними командами України та Сан-Марино, що відбувся 6 вересня 2013 року на стадіоні «Арена Львів» (м Львів), на які звернув увагу Дисциплінарний комітет ФІФА.

О.КУРДІНОВИЧУ

6. Забезпечувати висвітлення в засобах масової інформації заходів із дотримання громадського порядку і громадської безпеки під час проведення на території України масових спортивних заходів, запобігання проявам насильства та неналежної поведінки глядачів. 

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ
Источник: http://zarya-lugansk.com/news_show.php?news_id=4217
Категория: Другие | Добавил: Serejkee (09.10.2013)
Просмотров: 390 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:

Поиск

Статистика
Луганский рейтинг
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

МЫ ВКОНТАКТЕ

При перепечатке материалов ссылка на сайт обязательна! Сайт болельщиков ФК ЗАРЯ ЛУГАНСК © 2020 Дизайн сайта - Jay.