Пятница, 29.03.2024, 00:39

Главная » Статьи » Чорно-Білі

Футзальний фан-турнір у Луцьку
У неділю, напередодні матчу чемпіонату України «Волинь» - «Металург» (Запоріжжя) у спорткомплексі ВНУ відбувся цікавий фанатський турнір з футзалу, участь в якому взяли уболівальники «Волині» – «Crusaders», запрізького «Металурга» – «Бешкетники» та «Ультра Січ», а також луганська команда «Спасібо Кеп» (луганці приїхали до Луцька після суботнього поєдинку «Зорі» у Львові). Матчі проходили у два тайми по 7 хвилин за коловою схемою.

В першому поєдинку в напруженій грі лучани поступилися «Бешкетникам» з рахунком 2:3, у другому перемогли «Ультра Січ», але в завершальному поєдинку, припустившись кількох невиправданих помилок в захисті, програли луганцям – 1:4. Переможцем турніру, до речі, стала саме луганська команда, яка здолала також «Бешктників» – 4:1 та «Ультра Січ» – 3:1. Матч земляків-запоріжців завершився внічию 1:1.

У підсумку, друге місце посіла команда «Бешкетники», третіми виявились лучани, а четвертими – хлопці з «Ультра Січ». Ну, а після турніру, який загалом пройшов достатньо цікаво, усі його учасники пішли на великий футбол, у якому, як відомо, переможцем виявилась «Волинь».